Dzień: 7 października 2021

ERASMUS GUEST LECTURES OCTOBER 2021

Hernando Blandón Gómez, PhD

Zapraszamy na wykłady dr. Hernando Blandon Gomeza z Papieskiego Uniwersytetu Boliwaryjskiego (UPB) w Medellin. Wykłady gościa z Kolumbii odbędą się w ramach programu Erasmus+.

ERASMUS GUEST LECTURES OCTOBER 2021

Hernando Blandón Gómez, PhD
Profesor Titular – Investigador Asociado
Escuela de Arquitectura y Diseño
Universidad Pontificia Bolivariana (UPB), Medellin, Colombia

WYDZIAŁ FILOLOGICZNY
uL. LINIARSKIEGO 3

October 12, 2021

9:45-11:15 (room 20)

The body – an approach from two Colombian novels.

11:30 – 13 :00 (room 5)

Comics – an alternative to disseminate research results.

13:15 – 14:45 (room 17)

The city – a semiotic look, a methodolgy to create city narratives and graphic products.

Szkolenie biblioteczne

Szanowni Państwo,

w roku akademickim 2021/2022 szkolenie biblioteczne odbywa się w formie online. Materiały szkoleniowe znajdują się na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej w zakładce „Zasady korzystania/Szkolenie biblioteczne” (https://bg.uwb.edu.pl/bu/zasady-korzystania/883-szkolenie-biblioteczne).

Mogą już Państwo zapisać się do Wypożyczalni Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. K. Ciołkowskiego 1R, parter). Osoby zgłaszające się do zapisu powinny posiadać aktualną legitymację studencką, która będzie też pełniła funkcję karty bibliotecznej (koszt aktywacji karty na czas studiów wynosi 5 zł).