Program Erasmus +

Rekrutacja uzupełniająca na semestr letni r. ak. 2021/2022

Rekrutacja na stypendialny wyjazd* dla studentów II roku kierunków FA, FAH, FAR, FAN (studia pierwszego stopnia) oraz I roku kierunków FA, FATR (studia drugiego stopnia) na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 5 listopada 2021 o godz. 11:30 w p. 6. Obecność kandydatów obowiązkowa!

Do wyboru są następujące uczelnie:

UczelniaKodKrajMiejsca
EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUSCY NICOSIA24Cypr2 (tylko licencjat)
UNIVERSIDAD DE CASTILLA-LA MANCHAE  CIUDA-R01Hiszpania4
UNIVERSIDAD DE MALAGAE MALAGA01Hiszpania1
TALLINNA ÜLIKOOLEE TALLINN05Estonia2
JOSIP JURAJ STROSSMAYER UNIVERSITY OF OSIJEKHR OSIJEK01Chorwacja2
UNIVERSITA DEGLI STUDI DI CAGLIARII  CAGLIAR01Włochy2
VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITYLT KAUNAS01Litwa2
SS. CYRIL AND METHODIUS UNIVERSITY IN SKOPJEMK SKOPJE01Macedonia2
UNIVERSIDADE DE LISBOAP LISBOA109Portugalia1
UNIVERSITY OF NOVI SADRS NOVISAD02Serbia4
CANKIRI KARATEKIN UNIVERSITYTR CANKIRI01Turcja4
KOCAELI UNIVERSITYTR KOCAELI02Turcja2
AKSARAY UNIVERSITYTR AKSARAY01Turcja2
ORDU UNIVERSITYTR ORDU01Turcja2
ISTANBUL AYVANSARAY UNIVERSITYTR ISTANBU59Turcja2
CAPPADOCIA UNIVERSITYTR NEVSEHI03Turcja1

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się 29 października 2021 o godz. 11:30 w p. 6. Przed spotkaniem, studencipowinni zapoznać się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi dostępnymi na stronie UwB Erasmus+.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne na stronie UwB w zakładce Erasmus+) oraz zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2020/2021 (pobrane z Dziekanatu Wydziału Filologicznego) należy złożyć w Sekretariacie Kolegium Językoznawstwa (p. 69) do 4 listopada 2021, do godz. 10:00. Dokumenty błędnie wypełnione lub złożone po terminie nie będą wzięte pod uwagę w rekrutacji.

Dr Weronika Łaszkiewicz

Koordynator Erasmus+ sekcji angielskiej

w.laszkiewicz@uwb.edu.pl

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od warunków epidemicznych w krajach partnerskich i Polsce oraz od ilości środków finansowych dostępnych w programie.