Rekrutacja uzupełniająca w programie Erasmus+ – filologia francuska

UWAGA STUDENCI SPECJALNOŚCI Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Rekrutacja uzupełniająca na stypendialny wyjazd* dla studentów II roku specjalności FF, FAT, FH (studia pierwszego stopnia) na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ na semestr letni 2021/2022

Kod, krajLiczba miejsc

UNIVERSITE DE LIEGE

B LIEGE01 Belgia

3

VILNIUS UNIVERSITY

LT VILNIUS01 Litwa

LITHUANIAN UNIVERSITY OF EDUCATIONAL SCIENCES

LT VILNIUS04 Litwa

4

LATVIJAS UNIVERSITATE

LV RIGA01 Łotwa

SS. CYRIL AND METHODIUS UNIVERSITY IN SKOPJE

MK SKOPJE01 Macedonia Północna

STEFAN CERMARE UNIVERSITY OF SUCEAVA

RO SUCEAVA01 Rumunia

3

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się 26 października 2021 o godz. 20.00 (MS Teams). Link do spotkania zostanie udostępniony osobom zainteresowanym. Przed spotkaniem, studenci powinni zapoznać się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi dostępnymi na stronie UwB Erasmus+.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne na stronie UwB w zakładce Erasmus+) oraz zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2020/2021 (pobrane z Dziekanatu Wydziału Filologicznego) należy złożyć w Sekretariacie Kolegium Językoznawstwa (p. 69, plac NZS) do 3 listopada 2021, do godz. 14.00. Dokumenty błędnie wypełnione lub złożone po terminie nie będą brane pod uwagę w rekrutacji. Termin rozmowy rekrutacyjnej 4 lub 5 listopada 2021 (do potwierdzenia).

dr Małgorzata Kamecka
Koordynator Erasmus+ specjalności w jęz. francuskim
m.kamecka@uwb.edu.pl

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od warunków epidemicznych w krajach partnerskich i Polsce oraz od ilości środków finansowych dostępnych w programie.