Koła naukowe

STUDENCKIE I DOKTORANCKIE KOŁA NAUKOWE NA WYDZIALE FILOLOGICZNYM

1. Naukowe Koło Dydaktyków

Opiekun organizacji:
dr Małgorzata Frąckiewicz
e-mail: m.frackiewicz@uwb.edu.pl 
Prezes Koła: mgr Marta Tiutiunnyk
e-mail: marta.janeczek91@gmail.com

 

2. Studenckie Koło Interkulturowe

Opiekun organizacji:
dr Sara Moroz
e-mail: s.moroz@uwb.edu.pl

 

3. Interdyscyplinarne Studenckie Koło Naukowe Rusycystów

Opiekun organizacji: 
dr Weronika Biegluk-Leś
e-mail: w.les@uwb.edu.pl
Prezes Koła: Krystyna Bogdan
e-mail: krysia.bogdan06@gmail.com

 

 

4. Koło Naukowe Studentów „Regionalni”

Opiekun organizacji: 
dr hab. Elżbieta Dąbrowicz, prof. UwB
e-mail: e.dabrowicz@uwb.edu.pl

  

5. Klub Humanistów 

Opiekun organizacji: 
dr hab. Krzysztof Korotkich
e-mail: korotkich@uwb.edu.pl
Prezes Koła: Natalia Kulesza
e-mail: nkulesza19984@gmail.com




 

6. Studencko-Doktoranckie Koło Naukowe Edytorów „Asterysk” 

Opiekun organizacji: 
dr Elżbieta  Jurkowska
e-mail: e.jurkowska@uwb.edu.pl
Prezes Koła: Katarzyna Dulko
e-mail: kasiula31@poczta.onet.pl


 

7. Koło Badań nad Fantastyką „Eloi”

Opiekun organizacji: 
dr Mariusz Leś, dr Weronika Łaszkiewicz, dr hab. Piotr Stasiewicz
e-mail: m.les@uwb.edu.pl, w.laszkiewicz@uwb.edu.pl, piotr.stasiewicz@uwb.edu.pl
Prezes Koła: Marta Tarasiuk e-mail: tarasiuk.marta@gmail.com


 

8. Studenckie Koło Onomastyczne
 

Opiekun organizacji: 
prof. dr hab. Leonarda Dacewicz, dr Jolanta Chomko
e-mail: l.dacewicz@uwb.edu.pl, j.chomko@uwb.edu.pl
Prezes Koła: Magdalena Nowosada
e-mail: magdalena.nowosada10@gmail.com