X Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Anny Markowej

13.03.2023

To już X, jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Anny Markowej. Tym razem do wzięcia udziału zapraszamy uczniów z całego kraju. Jak zawsze, także w tej edycji, honorowym patronatem konkurs objęli: JM Rektor UwB Prof. Robert Ciborowski oraz Prezydent Białegostoku Prof. Tadeusz Truskolaski. Dzięki patronom laureaci otrzymają wysokie nagrody finansowe. W tym roku honorowym członkiem Kapituły jest wybitny poeta, Ernest Bryll. Prace można zgłaszać do 26 kwietnia 2023 r.

Regulamin 217.57KB [ .pdf ]
Karta zgłoszeniowa 55.83KB [ .pdf ]