Erasmus+ - nabór dodatkowy dla Studentów!

08.10.2024

Do 18 października trwa nabór dla studentów na wyjazdy uzupełniające w semestrze letnim 2024/2025 w ramach Programu Erasmus +.

W dniu 11 października 2024 roku Dział Współpracy Międzynarodowej UwB organizuje spotkanie informacyjne. Rozpocznie się ono o godz. 11.30 na platformie Teams.

Link do spotkania: teams.microsoft.com

Wszelkich informacji w tej sprawie udziela Dział Współpracy Międzynarodowej UwB:

email: erasmus@uwb.edu.pl

Wszystkie dokumenty należy złożyć w pokoju 90 Wydziału Filologicznego UwB do dnia 18 października 2024 roku. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni mailem. W razie pytań, proszę kontaktować się z koordynatorem Wydziału Filologicznego

dr hab. Iwoną E. Rusek, prof. UwB: i.rusek@uwb.edu.pl