Jubileusz 42-lecia pracy Dyrektor administracyjnej mgr Bożeny Poniatowicz

Jubileusz 42-lecia pracy Dyrektor administracyjnej mgr Bożeny Poniatowicz

20 czerwca 2024 r. na Wydziale Filologicznym odbył się uroczysty Jubileusz 42-lecia pracy Dyrektor administracyjnej mgr Bożeny Poniatowicz. W spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele rodziny (Pan Andrzej Poniatowicz oraz Pani Justyna i Maria Żoch), reprezentanci władz Uniwersytetu w Białymstoku (Prorektor ds. kształcenia – dr hab. Krzysztof Korotkich, prof. UwB, Kanclerz – mgr Tomasz Zalewski, zastępca Kwestora – p. Karolina Hryniewicka-Sawko, Kierownik Działu Spraw Osobowych – mgr Ewa Szpiganowicz,  Kierownik Sekcji ds. spraw socjalnych – mgr Alicja Kotowicz), władze Wydziału Filologicznego oraz licznie zgromadzeni przedstawiciele środowiska filologicznego, w tym także emerytowani pracownicy Wydziału Filologicznego (mgr Irena Andrysewicz i mgr Ewa Płotko).

Uroczystość uświetnił recital Chóru „Undecimo” z XI Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku, który wystąpił pod kierunkiem Pani dyrygent Ewy Głażewskiej-Kalenik.

Pani dyr. Poniatowicz jest związana z Uniwersytetem w Białymstoku od 1 lipca 1982 roku. Pracę zaczynała w rektoracie uczelni. Następnie pracowała na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, a później na Wydziale Humanistycznym.

Spotkanie z Panią dyr. Bożeną Poniatowicz było niezwykłym, pełnym emocji i wzruszeń wydarzeniem, które na długo zostanie w pamięci jego uczestników!

Zdjęcia z uroczystości