Konferencja naukowa pt. „American Hospitality”

Informujemy, że w dniach 25-27 września 2024 roku odbędzie się konferencja naukowa pt. „American Hospitality”. Organizatorami konferencji są PAAS (Polish Association for American Studies), IASA (International American Studies Association) oraz Katedra Literatur Anglojęzycznych. Konferencja jest objęta HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU oraz Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego. Partnerem strategicznym jest Województwo Podlaskie oraz Miasto Białystok. Miejsce obrad: ul. Świerkowa 20, Wydział Nauk o Edukacji, Uniwersytet w Białymstoku.

nowy_projekt.jpg           herb.jpg        ubr.jpg  bialystok_logo_2020_pl_rgb_1.png