Nowi doktorzy habilitowani na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku

03.04.2024

Rada Dyscypliny Językoznawstwo Uniwersytetu w Białymstoku w dniu 27 marca 2024 r. (Uchwała nr 1/2024) nadała Pani dr Anetcie Bogusławie Strawińskiej stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie językoznawstwo.

Rada Dyscypliny Literaturoznawstwo Uniwersytetu w Białymstoku w dniu 27 marca 2024 r. (Uchwała nr 1/2024) nadała Panu dr. Marcinowi Bajce stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo.

Rada Dyscypliny LiteraturoznawstwoUniwersytetu w Białymstoku w dniu 27 marca 2024 r. (Uchwała nr 2/2024) nadała Pani dr Annie Sakowiczstopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie: