Ogłoszenia KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO

Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydziału FILOLOGICZNEGO
Uniwersytetu w Białymstoku

Komisja Wyborcza Wydziału Filologicznego informuje, że na spotkaniu wyborczym w dniu 24 października 2019 r. zostali wybrani następujący przedstawiciele spośród nauczycieli akademickich z grupy pracowników niesamodzielnych do Rady Wydziału Filologicznego:

1. Dr Beata Piecychna
  2. Dr Anna Romanik

Białystok, 24 października 2019 r.

Komisja Wyborcza Wydziału Filologicznego informuje, że na spotkaniu wyborczym w dniu 24 października 2019 r. spośród nienauczycielido Rady Wydziału Filologicznego została wybrana

1. Mgr Anna Skrodzka

Białystok, 24 października 2019 r.

Komisja Wyborcza Kolegium Językoznawstwa informuje, że na spotkaniu wyborczym w dniu 24 października 2019 r. zostali wybrani następujący przedstawiciele spośród nauczycieli akademickich z grupy pracowników niesamodzielnych do Rady Naukowej Kolegium Językoznawstwa:

1. Dr Michał Mordań
  2. Dr Daniel Karczewski

Białystok, 24 października 2019 r.

Komisja Wyborcza Kolegium Literaturoznawstwa informuje, że na spotkaniu wyborczym w dniu 24 października 2019 r. zostali wybrani następujący przedstawiciele spośród nauczycieli akademickich z grupy pracowników niesamodzielnych do Rady Naukowej Kolegium Literaturoznawstwa:

1. Dr Dorota Guzowska
  2. Dr Weronika Biegluk-Leś