Paryż 2018

27.09.2018

W ramach programu Erasmus+ spędziłyśmy jeden semestr (od stycznia do maja 2018) w Paryżu, na uczelni UNIVERSITÉ PARIS 13. Pobyt na wymianie zagranicznej był dla nas nie tylko wspaniałą okazją do doskonalenia umiejętności językowych, ale również niezapomnianą przygodą, dzięki której poznałyśmy wielu studentów z całego świata.

Mimo że zajęcia wymagały od nas dużego zaangażowania i wiele indywidualnej pracy, to dzięki przyjaznej atmosferze stworzonej zarówno przez studentów, jak i wykładowców, czas spędzony na uczelni był dla nas przyjemnością. Miałyśmy również okazję poznać najpiękniejsze zakątki miasta świateł, zetknąć się z żywym językiem i zdobyć bezcenne doświadczenie.

Wyjazd do Paryża dodał nam odwagi i pokazał, że świat stoi przed nami otworem, a dzięki swojej pracy możemy osiągać wyznaczone cele. Wyjazd na wymianę zagraniczną polecamy wszystkim!

Katarzyna Krakówko, Diana Kogaczewska

studentki II roku (język francuski (od podstaw) z angielskim – profil tłumaczeniowy)