Program Erasmus

Rekrutacja na semestr zimowy i letni r. ak. 2022/2023

Rekrutacja na stypendialny wyjazd* dla studentów FA, FAH, FAR, FAN, FATR (studia pierwszego i drugiego stopnia) na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 18 marca 2022 r. w budynku przy ul. Liniarskiego w pokoju 15. Obecność kandydatów obowiązkowa!

Do wyboru są następujące uczelnie:

UczelniaKodKrajMiejsca
EUROPEAN UNIVERSITY CYPRUSCY NICOSIA24Cypr2 (tylko studia licencjackie)
UNIVERSIDAD DE CASTILLA-LA MANCHAE CIUDA-R01Hiszpania4
UNIVERSIDAD DE MALAGAE MALAGA01Hiszpania4
TALLINNA ÜLIKOOLEE TALLINN05Estonia2
JOSIP JURAJ STROSSMAYER UNIVERSITY OF OSIJEKHR OSIJEK01Chorwacja2
UNIVERSITA DEGLI STUDI DI CAGLIARII CAGLIAR01Włochy4
VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITYLT KAUNAS01Litwa2
SS. CYRIL AND METHODIUS UNIVERSITY IN SKOPJEMK SKOPJE01Macedonia2
UNIVERSIDADE DE LISBOAP LISBOA109Portugalia1
UNIVERSITY OF NOVI SADRS NOVISAD02Serbia4
CANKIRI KARATEKIN UNIVERSITYTR CANKIRI01Turcja4
KOCAELI UNIVERSITYTR KOCAELI02Turcja2
AKSARAY UNIVERSITYTR AKSARAY01Turcja2
ORDU UNIVERSITYTR ORDU01Turcja2
ISTANBUL AYVANSARAY UNIVERSITYTR ISTANBU95Turcja2
CAPPADOCIA UNIVERSITYTR NEVSEHI03Turcja1

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie UwB w zakładce Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Studia) oraz zaświadczenie o średniej ocen za semestr zimowy r.ak. 2021/2022 (pobrane z Dziekanatu Wydziału Filologicznego) należy dostarczyć do Sekretariatu Kolegium Językoznawstwa (pokój 69; czynny: poniedziałek-czwartek 11.00-15.00; piątek 11.00-14.00) w terminie do 11. marca 2022 r. Dokumenty błędnie wypełnione lub złożone po terminie nie zostaną wzięte pod uwagę w rekrutacji.

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się 4. marca 2022 r o godz. 16.00, w budynku przy ul. Liniarskiego, sala 26. Studencizainteresowani wyjazdem powinni przed spotkaniem zapoznać się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi dostępnymi na stronie UwB Erasmus+.

Dr Jacek Partyka

Koordynator Erasmus+ sekcji angielskiej

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od warunków epidemicznych w krajach partnerskich i w Polsce oraz od ilości środków finansowych dostępnych w programie.