Program Erasmus + FF, FAT, FH 2020/2021

09.10.2020

Rekrutacja dodatkowa na stypendialny wyjazd dla studentów II roku FF, FAT, FH (studia pierwszego stopnia) na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Do wyboru są następujące instytucje:

UNIVERSITE DE LIEGEB LIEGE01Belgia3 miejsca
TALLINNA ÜLIKOOLEE TALLINN05Estonia2 miejscamiejsca do podziału z fil. ang.
UNIVERSITE DE HAUTE-ALSACEF MULHOUS01Francja1 miejsce
VILNIUS UNIVERSITYLT VILNIUS01Litwa2 miejsca
LITHUANIAN UNIVERSITY OF EDUCATIONAL SCIENCESLT VILNIUS04Litwa4 miejscamiejsca do podziału między wszystkie filologie
LATVIJAS UNIVERSITATELV RIGA01Łotwa2 miejsca
SS. CYRIL AND METHODIUS UNIVERSITY IN SKOPJEMK SKOPJE01Macedonia2 miejscado podziału z fil. ang., pol., wsch.
UNIVERSIDADE DE LISBOAP LISBOA109 (dawniej P LISBOA02)Portugalia2 miejscamiejsca do podziału z fil. ang.
STEFAN CERMARE UNIVERSITY OF SUCEAVARO SUCEAVA01Rumunia3 miejsca

Rekrutacja się 19 października 2020 (poniedziałek) o godz. 16.00 w sali nr 5.

Obecność kandydatów obowiązkowa!

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne na stronie UwB w zakładce Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Studia) oraz zaświadczenie o średniej ocen za rok akademicki 2019/2020 (pobrane z Dziekanatu Wydziału Filologicznego) należy przesłać w formie elektronicznej na adres m.kamecka@uwb.edu.pl do 16 października 2020, do godz. 15.00.

Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych wyjazdem odbędzie się 12 października 2020 (poniedziałek) o godz. 18.00 na Skypie. Zainteresowanym Studentom przesłany zostanie link do spotkania. Proszę o mailowy kontakt z koordynatorem.Studenci zainteresowani wyjazdem powinni przed spotkaniem zapoznać się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi dostępnymi na stronie UwB Erasmus+.

dr Małgorzata Kamecka
Koordynator Erasmus+ sekcji francuskiej

* Wyjazdy ostatecznie będą zależne od warunków epidemicznych w krajach partnerskich i Polsce oraz od ilości środków finansowych dostępnych w programie.