Rozstrzygnięcie X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Markowej.

13.06.2023
Serdecznie zapraszam Państwa na uroczyste rozstrzygnięcie X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Markowej.
25 maja 2023 Kapituła X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Markowej w składzie:
Ernest Bryll, Krzysztof Korotkich, Lech Marek, Teresa Radziewicz, Dorota Sokołowska, Karol Zimnoch,
w obecności
Ewy Gorlewskiej - Sekretarz Kapituły i Dominiki Skreczko - Sekretarz X Konkursu
wyłoniła 4 laureatów oraz przyznała 4 wyróżnienia.
Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 15 czerwca 2023 o godz. 15.00 na Wydziale Filologicznym UwB.
W programie:
- audycja A. Markowej
- wystąpienie Ernesta Brylla
- prelekcja prof. Dariusza Kuleszy
- rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród
- prezentacja nagrodzonych utworów
Wydarzenie będzie transmitowane.
Link do transmisji na stronie filologia.uwb.edu.pl
Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/6JU6AvUg5
Transmisja: Transmisja X OLKAM