Spotkanie w sprawie stypendium socjalnego

11.10.2024

Spotkanie w sprawie stypendium socjalnego

Serdecznie zapraszam studentów Wydziału Filologicznego na spotkanie informacyjne w sprawie stypendium socjalnego. Na spotkaniu krótko przedstawię dokumentację wymaganą podczas składania wniosku oraz odpowiem na Państwa pytania.

Do wyboru jeden z terminów:

- 14.10.2024 r. godz. 13.15-14.00 sala nr 47 (Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, parter budynku)

- 15.10.2024 r. godz. 13.15-14.00 sala nr 48 (Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, parter budynku)

Jeśli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu, a chcesz się czegoś dowiedzieć, to jestem dostępna w pokoju nr 77, pod adresem mailowym: a.szawel@uwb.edu.pl oraz numerem telefonu 85 745 74 60.

Anna Szawel
Dziekanat Wydziału Filologicznego