Umowa patronacka pomiędzy Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku a III Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

14.06.2024

W dniu 13 czerwca 2024 r. dziekan Wydziału Filologicznego prof. dr hab. Jarosław Ławski oraz Anna Kietlińska, dyrektorka III Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku podpisali umowę patronacką. W spotkaniu udział wzięły również dr Anna Sańczyk-Cruz (koordynator ze strony Uniwersytetu) i Karolina Gasperska (koordynator ze strony szkoły).

Wydział Filologiczny od 1 września obejmie patronat edukacyjny nad klasą pierwszą I o profilu społecznym z rozszerzonym językiem angielskim. W ramach współpracy młodzież otrzyma możliwość cyklicznego brania udziału w zajęciach i wydarzeniach organizowanych na Wydziale Filologicznym oraz wsparcie merytoryczne w zakresie filologii angielskiej.