Wyjazd dla studentów w ramach programu Erasmus+

15.10.2024

Rekrutacja na stypendialny wyjazd dla studentów:
- I roku fil. obcej nauczycielskiej - moduł angielski (studia magisterskie)
na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ odbędzie się 21.10.2024 (poniedziałek) o godz. 13:15 w s. 6. Obecność kandydatów obowiązkowa!

Studenci zainteresowani wyjazdem powinni skontaktować się z koordynatorem, dr Weroniką Łaszkiewicz (środa 11:30 w s. 6 lub mail: w.laszkiewicz@uwb.edu.pl). Przed rekrutacją, studenci powinni zapoznać się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi dostępnymi na stronie UwB Erasmus+ oraz z wytycznymi programu Erasmus+ na stronie wybranej uczelni partnerskiej.

Więcej informacji o rekrutacji, kierunkach mobilności i dostępnych miejscach znajduje się pod linkiem.