Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej mgr. Macieja Łozowskiego

24.09.2024

Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo

Rada Dyscypliny Literaturoznawstwo zawiadamia, że 17 października 2024 r. o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w formie zdalnej

mgr. Macieja Łozowskiego

Temat rozprawy: Literatura i reklama. Kreacje i autokreacje we współczesnej polskiej prozie narracyjnej.

Promotor: dr hab. Marek Kochanowski, prof. UwB

Recenzenci:

• prof. dr hab. Elżbieta Dutka (Uniwersytet Śląski)
  • dr hab. Bernadetta Darska, prof. UWM (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski)
  • dr hab. Jarosław Klejnocki (Uniwersytet Warszawski)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w formie zdalnej na podstawie Uchwały nr 3269 Senatu Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 27 września 2023 r. w sprawie sposobu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora i wyróżniania rozpraw doktorskich oraz Zarządzenia nr 97 Rektora Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 10 listopada 2020 r. w sprawie wytycznych dotyczących organizacji publicznej obrony rozprawy doktorskiej oraz przeprowadzania egzaminów doktorskich w przewodach doktorskich i weryfikacji efektów uczenia się dla kwalifikacji na poziomie 8PRK w formie zdalnej w Uniwersytecie w Białymstoku.

Udział w części jawnej obrony możliwy będzie za pośrednictwem aplikacji MS Teams, zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację. Osoby, które chcą uczestniczyć w obronie doktorskiej mgr. Macieja Łozowskiego, powinny zgłosić swoją obecność do Sekretariatu ds. Naukowych na adres: filologia.nauka@uwb.edu.pl do 15 października 2024 roku. Tylko osoby zgłoszone otrzymają link do spotkania i będą mogły uczestniczyć w obronie doktorskiej.

Rozprawa została wyłożona do wglądu w Sekretariacie ds. Naukowych Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku (p. 12, Liniarskiego 3,15-420 Białystok).

Rozprawa doktorska wraz z jej streszczeniem oraz recenzje zostały zamieszczone w BIP na stronie podmiotowej Uniwersytetu w Białystoku:

Prof. dr hab. Jarosław Mariusz Ławski

Przewodniczący Rady Dyscypliny Literaturoznawstwo