Prodziekani Wydziału Filologicznego na kadencję 2024-2028 otrzymali powołania

19.07.2024
Prodziekani Wydziału Filologicznego na kadencję 2024-2028
Rektor-elekt prof. dr hab. Mariusz Popławski wręczył w środę, 17.07.2024 r. powołania prodziekanom wydziałów i dyrektor Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Nowa kadencja rozpocznie się 1 września 2024 roku.
- Jestem przekonany, że za cztery lata będziemy w lepszej rzeczywistości. A będzie to możliwe tylko wtedy, gdy będziemy współpracować, jeżeli będziecie wspierać Państwo dziekanów, prorektorów. Dziękuję, że zechcieliście Państwo przyjąć powołania. Wiem, jak ogromne jest to obciążenie, ale to także ogromna satysfakcja – podkreślał prof. Mariusz Popławski.
Nominacje otrzymały:
  • Prof. dr hab. Wioletta Wejs-Milewska – prodziekan ds. strategii i rozwoju
  • Dr Beata Piecychna – prodziekan ds. nauki i współpracy międzynarodowej
  • Dr Beata Wyszyńska – prodziekan ds. dydaktycznych
Gratulujemy i życzymy owocnej kadencji!

Pełna relacja z uroczystości powołania dostępna pod linkiem: https://uwb.edu.pl/aktualnosci/dyrektor-szkoly-doktorskiej-uniwersytetu-w-bialymstoku-i-prodziekani-wydzialow-na-kadencje-2024-2028-powolani-7318.html