Klub Humanistów działający na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych do udziału w nowym projekcie medialnym. Już 29 czerwca rozpoczną się nagrania do premierowej serii wydziałowych podcastów, które przybliżą sylwetki naszych wykładowców oraz zachowają wspomnienia o dotychczasowej siedzibie Wydziału.
Inicjatywa studentów ma na celu stworzenie przestrzeni do swobodnych i spontanicznych rozmów o doświadczeniach akademickich, dydaktycznych oraz zawodowych kadry uniwersyteckiej. Szczególnym wątkiem pierwszych nagrań będą historie i anegdoty związane ze starym budynkiem Wydziału Filologicznego, który społeczność akademicka wkrótce opuści.
Klub Humanistów przygotował ujednoliconą serię pytań, dzięki czemu udział w nagraniu ma charakter niezobowiązujący, nie wymaga wcześniejszego przygotowania i zajmie każdemu z prelegentów zaledwie kilka chwil. Zgromadzone materiały posłużą nie tylko celom archiwalnym. Cykl ma również pełnić funkcję promocyjną i wesprzeć trwającą rekrutację na studia, prezentując tegorocznym maturzystom pasję, wiedzę i wyraziste osobowości naszych wykładowców.
Nagrania odbędą się w najbliższy poniedziałek, 29 czerwca, start o godzinie 13:00. Miejscem spotkania będzie I piętro (hall przy klatce schodowej). Studenci serdecznie zapraszają wszystkich wykładowców do wzięcia udziału w projekcie i wspólnego stworzenia wyjątkowej, wydziałowej pamiątki.
W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności Uniwersytetu w Białymstoku. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.