Zaproszenie na VIII Studencką Sesję Interkulturową

Miejsce wydarzenia: Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, Aula
Godzina: 09:45 - 16:00

Szanowni Państwo,

Wraz ze Studenckim Kołem Kompetencji Interkulturowej zapraszamy serdecznie na VIII edycję Studenckiej Sesji Interkulturowej, która po raz pierwszy będzie miała charakter międzynarodowy.

Wydarzenie to odbędzie się w Auli Wydziału Filologicznego 24 KWIETNIA 2024 o godzinie 9.45. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Wykładowców wraz ze Studentami.

Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku,