Zawiadomienie o kolokwium habilitacyjnym dr. Marcina Bajki

ZAWIADOMIENIE
o kolokwium habilitacyjnym

dr. Marcina Bajki

Dnia 14 marca 2024 r. o godz. 10:00 odbędzie się kolokwium habilitacyjne pana dr. Marcina Bajki.

Osiągnięcie naukowe będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego:
„Wojna, rewolucja, przewrót. Twórczość Tadeusza Micińskiego w latach 1914–1918”

Dziedzina: nauki humanistyczne
Dyscyplina naukowa: literaturoznawstwo
Język, w którym zostanie przeprowadzone kolokwium: polski

Kolokwium odbędzie się na posiedzeniu Komisji Habilitacyjnej w składzie:
Przewodniczący: Prof. dr hab. Maria Jolanta Olszewska Uniwersytet Warszawski
Recenzenci:   Prof. dr hab. Grzegorz Igliński Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
                         Prof. dr hab. Bogdan Burdziej Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
                         Prof. dr hab. Edward Jakiel Uniwersytet Gdański
                         Dr hab. Mateusz Skucha, prof. UJ Uniwersytet Jagielloński
Sekretarz:     Dr hab. Iwona Elżbieta Rusek Uniwersytet w Białymstoku
Członek:         Prof. dr hab. Anna Wydrycka Uniwersytet w Białymstoku

Kolokwium habilitacyjne przeprowadzone zostanie w trybie zdalnym, z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy EduPortal zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację, zgodnie z Uchwałą nr 3270 Senatu Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 27 września 2023 r. w sprawie szczegółowego trybu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego oraz sposobu wyznaczania członków komisji habilitacyjnej.

Wniosek Kandydata, informacja o składzie Komisji Habilitacyjnej oraz recenzje dostępne są pod adresem: https://bip.uwb.edu.pl/uwb/stopnie-naukowe/habilitacje/22047,dr-Marcin-Bajko.html?search=61068395

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłaszanie się mailowo na adres: filologia.nauka@uwb.edu.pl do dnia 12.03.2024 r.

Przewodnicząca Komisji Habilitacyjnej
Prof. dr hab. Maria Jolanta Olszewska