Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Lilla Weneda Juliuza Słowackiego. Idee - symbole - recepcja"

Szanowni Państwo,

12 czerwca (w poniedziałek) Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Białymstoku oraz Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego zapraszają na niezwykłe wydarzenie:
sesję naukową w całości poświęconą dramatowi Juliusza Słowackiego pt. Lilla Weneda (poniedziałek: godz. 9.30-18.00 w Książnicy Podlaskiej, Galeria Parter).
Wydarzeniu temu towarzyszyć będzie czytanie fragmentów Lilli Wenedy oraz Grobu Agamemnona przez znanych warszawskich aktorów Andrzeja Mastalerza i Justynę Kowalską, którzy tego dnia odwiedzą Białystok:
Galeria Parter, godz. 14.00- 15.00.
Wstęp wolny!