Ogólnopolska Konferencja Naukowa NORWID WOBEC MŁODOŚCI

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów Konferencji oraz władz Uniwersytetu jej patronujących gorąco zapraszamy członków społeczności akademickiej, szczególnie zaś nauczycieli oraz uczniów szkół średnich do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej NORWID WOBEC MŁODOŚCI.

Konferencja będzie mieć miejsce 22 października, a towarzyszy jej szereg nadzwyczaj interesujących wydarzeń zarówno artystycznych, jak i edukacyjnych w dniach 18–23 października.

Wszystkie szczegóły oraz adresy kontaktowe znajdą Państwo w załączonym Programie.

Konferencja będzie transmitowana online: https://noe.uwb.edu.pl/link/norwidkonferencja

Zapraszamy i do zobaczenia!