Rekrutacja do udziału w Blended Intensive Programme pt. "Strategic Communication for Social Change and International Development"

Szanowni Państwo,

rekrutujemy studentów do udziału w Blended Intensive Programme pt. "Strategic Communication for Social Change and International Development" w ramach współpracy z Uniwersytetem Aleksandra Jana Cuzy w Rumunii, 15 – 19 maja 2023 r.

Program skierowany jest do studentów różnych kierunków także ekonomii, socjologii, stosunków międzynarodowych etc.

Uczelnia Rumuńska przewiduje możliwość noclegu w ich akademiku za 10 Euro za dobę.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

dr Magdalena Perkowska